


Стіл письмовий компактний (білий)
1 510 ₴
- Під замовлення
- Код: КС-07/90
Відправка з 11 квітня 2026+380 (66) 402-32-12
Центр, Північ- +380 (66) 821-06-61Захід, Південь
- +380 (96) 455-84-87Схід
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл письмовий компактний
Артикул: КС-07/90
Розмір: В765хШ900хГ396
Особливості:
*Займає мінімум місця за рахунок компактних розмірів.
*Ідеальний варіант для роботи, навчання, розваг, тощо.
*Легкий в догляді.
*Широкий вибір кольорів ЛДСП 16мм.
Вартість залежить від кольору ДСП. Ціна вказана за стіл у білому кольорі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROMKOS |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 396 мм |
| Висота | 765 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Глибина стільниці | 396 мм |
| Висота від підлоги | 765 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510 ₴



