


Стійка-вішалка острівна для магазину одягу
Вішалка острівна металева, стійка для одягу, вішало-стійка, торговельний острів для магазину, виробництва ROMKOS.
Стійка для одягу острівна - це ідеальне рішення для організації простору в магазині та презентації вашої колекції одягу. Як торговельний острів вона дозволяє ефективно використовувати простір магазину. Ця стійка для одягу стильна, функціональна, містка. Забезпечує зручний доступ до одягу.
Габарити ШхГхВ: 1230х500х1450 мм.
Матеріали: труба прямокутна 30х20мм стінка сталь 1,5мм.
Горизонтальна верхня планка із сталі 3мм для міцності (посилення) конструкції.
Покриття: порошкове фарбування. Колір – на вибір.
Вартість вказана за стійку у білому кольорі або чорний (оксамит). Ціну в інших кольорах уточнюйте у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROMKOS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для одягу |
| Тип | Стійка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1450 мм |
| Довжина | 1230 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 14 травня 2026
