

Вішалка-стійка аксесуарна настільна металева
Т-подібна вішалка-стійка для аксесуарів, настільна, металева, виробництва ROMKOS.
Вона ідеально підходить для різних аксесуарів, таких як сумки, ремені, шарфи і т.д., створюючи організований і стильний вигляд вашого магазину.
Габарити ШхГхВ: 350х130х352 мм
Матеріали: підставка 130мм, ширина 350мм, труба 10х10 товщина стінки 1,5мм, також лист 4мм ст3
Покриття: порошкове фарбування. Колір – на вибір.
Вартість вказана за стійку у білому кольорі або чорний (оксамит). Ціну в інших кольорах уточнюйте у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROMKOS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Стійка |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 352 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 15 травня 2026
