


Стійка-вішалка аксесуарна настільна ПРЕМІУМ металева
Вішалка-стійка для аксесуарів, настільна, металева, виробництва ROMKOS.
Двостороння стійка з отворами для гачків, на які можна навішувати різні аксесуари або прикраси. Містка та витончена, зі стійкою підставкою
Габарити ШхГхВ: 310х190х310 мм
28 отворів - по 7 отворів у 2 ряди для навішування з кожного боку.
Матеріал: сталь.
Покриття: порошкове фарбування. Колір – на вибір.
Вартість вказана за стійку у білому кольорі або чорний (оксамит). Ціну в інших кольорах уточнюйте у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROMKOS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Стійка |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 15 травня 2026
