

Стійка інформаційна настільна, націнник металевий
Стійка інформаційна настільна, націнник металевий, виробництва ROMKOS.
Вона може бути розміщення рекламних матеріалів і акційних оголошень, надаючи їм видимість і залучаючи покупців.
Габарити ШхГхВ: 215х130х504 мм,
Матеріал: сталь, труба 10х10, товщина стінки 1,5 мм, також використовується лист 4 мм.
Покриття: порошкове фарбування. Колір – на вибір.
Вартість вказана за націнник у білому кольорі або чорний (оксамит). Ціну в інших кольорах уточнюйте у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROMKOS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для реклами |
| Тип | Тримач |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 504 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 15 травня 2026
