
Стелаж торговий кутовий (300)
3 795 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ЕК-10 (300)
Відправка з 07 травня 2026+380 (66) 402-32-12
Центр, Північ- +380 (66) 821-06-61Захід, Південь
- +380 (96) 455-84-87Схід
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж кутовий (300)
Габаритні розміри 2000х300х600 (висота, глибина, ширина)
Виготовлений з ламінованого ДСП 16мм білого кольору. Крайка - пластик 0,6 мм, колір будь-який. Без кромкування по задній стінці.
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Виробнича компанія ROMKOS здійснює виробництво і продаж торгових меблів.
Пропонуємо купити торгівельне обладнання для магазинів Серії "Економ".
Термін виготовлення: 3 робочих дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROMKOS |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж кутовий внутрішній |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип | Стелаж |
| Тип полиць | Прямі |
| Габаритні розміри | |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 795 ₴



